Обратная связь клиентов

5/5

Sirli Bergström: Aleksei Serovi kohta tagasiside

Tere ! Allpool minu arvamus-iseloomustus koolitajast Aleksei Serov´ist. Kohtusin Temaga MTU Meelevald koolitusel, kuhu sattusin Eesti Töötukassa soovitusel. Koolitus oli mõeldud nn restardina tööotsijatele, kes on kaua aega tööturult eemal olnud. Olen kauaaegne tööotsija, kahjuks tervise tõttu ka osalise töövõimega aga on suur suur soov naasta  tööturule. Eelkõige läksin ma koolituselt otsima enesekindlust ja kontrollima enda teadmisi ning oskusi. Aleksei oli koolitusel nn abiõpetaja ehk siis põhikoolitaja Ruth Karjuse kõrval ja tema juuresolekul juhendas meid vastavalt koolituskavale. Kõige rohkem sümpatiseeris mulle tema julgus rääkida ja praktiseerida eesti keelt. Olles ise elanud ja õppinud  võõrkeelses keelekeskkonnas,tean kui raske see on. Väga meeldis ka tema palve kindlasti parandada tema grammatikavigasid. Tean, et see nõuab vaga suurt julgust ja tahtejõudu. Täiskasvanute õpetajaks sobib ta ideaalselt. Uskumatu aga ta suutis isegi meie grupi kõige suuremad «jonnipunnid» tema fantaasiarikkaid ülesandeid lahendama sütitada ja lõpuks nad isegi joonistama panna. Väga positiivne oli Tema toetus ja oskus läheneda igauhele vastavalt tema iseloomule. See on oskus, mis teeb temast tõelise õpetaja-juhendaja. Samuti oskus märgata ka pisiasju ja huumorimeel. Ma olen vaga tänulik nendele kursustele, sest sain tagasi enesekindluse ja tänu nii positiivsetele ja osavõtlikele juhendajatele sain tagasi usu endasse. Suured suured tänud veelkord. Olid väga väga positiivne eeskuju.

Õpilane Sirli Bergström

5/5

Sergei Aletko: Aleksei Serovi kohta tagasiside

Хочу выразить огромную благодарность нашему преподавателю — Алексею Серову, за его терпение, внимание и хорошее отношение к каждому ученику на курсах, которые он проводил. Спасибо за знания, доходчиво донесённые до каждого из нас. Побольше бы таких преподавателей как Алексей.

5/5

Marina Datskovskaja: Svetlana Smirnova kohta tagasiside

Я бы хотела отметить важные моменты в работе Светланы Смирновой, к которой я попала на групповой сеанс сказкотерапии. Я отметила для себя мастерски созданное безопасное  пространство для творчества и раскрытия своих (наших) талантов, сокрытых в глубинах нашего подсознания. И как бережно и профессионально Светлана вела встречу, как провела обратную связь для участников. Все это говорит о ее профессионализме и чутком подходе к своей работе. Благодарю вас за ваш вклад в благополучие нашего общества и каждого из нас в отдельности!

5/5

Valeria Malgina: Aleksei Serovi kohta tagasiside

Алексей Серов – очень открытый и добрый человек. На проекте “Другой угол зрения” я увидела Алексея, как хорошего лидера, советчика и человека который готов помочь и поддержать. Алексей открытый человек. Если возникали какие-то проблемы и вопросы то я знала,  что к нему можно  всегда обратиться.

5/5

Kateryna Kalchenko : Svetlana Smirnova kohta tagasiside

Хочу порекомендовать Светлану Смирнову, как специалиста по работе с эмоциями и энергетическими практиками. Светлана проходит обучение на программе подготовки энергетических коучей и уже показала  уверенное владение современными техниками управления стрессом. Светлана проявила себя как эмоциональный чуткий специалист, бережно и уверенно, экологично проводящий клиентов к позитивным изменениям. Как Наставник и тренер Светланы, я с радостью рекомендую работу со Светланой для всех, кто ищет выхода из сложных ситуаций и стресса.

Kliendi tagasiside